>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shtëpi private në shitje-Vlorë

4+3

357m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shtëpia 3-katëshe private për shitje ndodhet në Lagjen Muradie. Ka sipërfaqe trualli 357m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 302m2. Kati i parë ka garazhd me sipërfaqe 30m2 ndërsa 2-katet e tjera banim kanë sipërfaqe 136m2 secila dhe janë të organizuara në 4 dhoma gjumi, 2 sallone, kuzhinë, verandë dhe 3 tualete. Shtepia jepet për shitje e mobiluar.
Cmimi i shitjes 150000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.