>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shtëpi private në shitje-Vlorë

3+1

300m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë shtëpi private 1-katëshe për shitje tek Rruga “Demokracia”. Shtëpia ka sipërfaqe trualli 300m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 100m2. Është e organizuar në 3 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe tualet. Ngjitur me shtëpinë është dhe një ndërtesë e cila funksionon si servis makinash. Ndërtesa është në proces legalizimi.
Cmimi i shitjes 100000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.