>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shtëpi private një katëshe në shitje në Farkë, Tiranë

2+1

160m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shtëpi private një katëshe në shitje në Farkë, Tiranë.
Ka sipërfaqe trualli 400 m2, dhe sipërfaqe ndërtimi 160m2. Me tipologji 2+1 dhe një ambjent të madh ndenje dhe gatimi, tualet, dhe ballkon. Ka tarracë të shfrytëzueshme, kopësht me pemë frutore në oborr.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.