>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shtëpi private + truall në shitje tek Lagjia 5, Korçë

2+1

264m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet shtëpi private tek Lagjia 5, Korçë. Shtëpia është e përbërë nga 1 kat dhe ka sipërfaqe ndërtimi 82 m2, me tipologji 3+1. Sipërfaqja e truallit është 264 m2 dhe ka oborr me hapësirë të madhe. Shtëpia është ndërtim i vjetër. Është e përshtatshme për ndërtim rezidencial. Cmimi 8,300,000 lekë.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.