>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Studio në shitje-Tiranë

None

38m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Studio-ja ndodhet në residencën më të re në Tiranë, Residenca “Porcelani 1” tek Rruga “Xhanfize Keko”. Me një sipërfaqe totale prej 38.71m2 ku 30.51m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 8.2m2 është sipërfaqja e përbashkët. Studio-ja është e organizuar në sallon+kuzhinë dhe tualet. Ndodhet në katin e parë të një godine me ashensor. Studio-ja ndodhet në një ndër zonat më të qeta dhe të kërkuara që krijon të gjitha facilitetet për një jetesë komode.
Cmimi i shitjes 1000 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.