>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Super apartament me pamje nga deti në shitje – Golem

2+1

250m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shesim apartament në Rruga e Plazhit, Golem. Apartamenti ka tipologji 2+1+2 dhe ndodhet në katin e 7. Apartamenti me siperfaqe 250 m2 dhe verandë organizohet në soxhorno me oxhak funksional, dy dhoma gjumi, dy tualete, veranda. Apartamenti ka gjithashtu dhe tarracen dhe një pishinë e cila dorëzohet e përfunduar nga pronari.
Ka pamje të plotë nga deti. Cmimi i shitjes 900 €/m2. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.