>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Super apartament në shitje – Ambasador 3,Tiranë

2+1

132m²

Në shitje,TË VEÇANTA

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1+2 te Ambasador 3, Rruga “Dervish Hima”.
“Ambasador 3” është një objekt rezidencial si asnjë tjetër në Shqipëri. I pozicionuar njëkohësisht shumë afër qendrës së Tiranës dhe Parkut të madh të liqenit, është projektuar për të ofruar shumë lehtësira në mënyrën e të jetuarit.
Apartamenti ka një sipërfaqe 132 m2, e organizuar në ambjent ndenje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, ku dhoma matrimoniale ka garderobë, dhe dy tualete. Aparatmenti eshtë i mobiluar dhe investuar totalisht deri në detaje.
Ndodhet në katin e 21 të një ndërtimi super modern dhe luksoz në qendër të Tiranës, Ambasador 3.
Eshtë i pajisur me certifikatë pronësie.
Cmimi 360’000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni.

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.