>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Super apartament në shitje, Lagjia 18, Korçë

2+1

110m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet Super apartament në lagjen 18, Korçë. Apartamenti ka tipologji 2+1 dhe është I organizuar në: sallon + kuzhinë, 2 dhoma gjumi, korridor, tualet dhe 2 ballkone. Ndodhet në katin e 2 dhe ka një sipërfaqe prej 110 m2. Pallati është i ndërtuar në 2 vitet e fundit, i pajisur me ashensor, panele diellore dhe mure të patinuara. Çmimi 8,400,000 lek.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.