>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Super apartament në shitje, Lagjia 18, Korçë

2+1

116m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet super apartament tek Lagjia 18, Korçë. Apartamenti ka sipërfaqe totale 116 m2 dhe ka tipologji 2+1. Apartamenti është i organizuar në: sallon, kuzhinë e veçuar, 2 dhoma gjumi, korridori që bën shpërndarjen e dhomave, tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e 1 banim, mbi dyqane. Pallati është ndertim i ri dhe apartamenti është totalisht i investuar vitet e fundit. Disponon ngrohje nga dyshemeja dhe ka termoizolim të jashtëm. Shitet i mobiluar ose jo. Zona ofron të gjitha shërbimet dhe facilitetet e nevojshme për një jetesë komode.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.