Tel Falcon

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Super apartament në shitje në Bllok, Tiranë

4+3

250m²

Në shitje

Përshkrimi

Super apartament në shitje në Bllok, Tiranë.
Me sipërfaqe 250m2 dhe tipologji 4+3+4. Apartamenti është i organizuar në katër dhoma gjumi, sallon+kuzhinë të madhe, tre tualete dhe katër ballkone. Ndodhet në katin e nëntë të një pallati të mirëadministruar me ashensor. Apartamenti është i investuar me detaje dhe i mobiluar në menyrë bashkëkohore. Apartamenti ka mundësi për blerje garazhdi. Zona në të cilën ndodhet pallati është një ndër zonat më të kërkuar nga klientët.
Shitet 3100 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.