>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Super apartament në shitje tek 27 katshi , Durrës

Ofron cdo facilitet të mundshëm për një jetesë sa më komode !

2+1

131m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Super apartament në shitje tek Rajfi Tower ( 27 katshi), Durrës. Ka tipologji 2+1+2+2 ballkone dhe sipërfaqe totale 131 m2. Gjithashtu ka dhe garderoben vecmas. Ndodhet në katin e 19, me ashensor.
Ka pamje nga deti dhe ndodhet në një ndër zonat më të kërkuara në Durrës. Ndër Rezidencat e ndërtuara së fundmi e pajisur me cdo gjë të nevojshme dhe shumë e mirëmbajtur. Ofron cdo facilitet të mundshëm për një jetesë sa më komode. Apartamenti është i investuar në detaje dhe me mobilim bashkëkohor. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.