>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Super apartament në shitje tek Lagjia1, Korçë

1+1

68m²

Në shitje,TË VEÇANTA

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet super apartament tek Lagjia 1, Korçë. Apartamenti ka sipërfaqe 68 m2 dhe tipologji 1+1. Ka arredim super cilësor, i punuar i gjithi me dru. Është i gjithi i mobiluar në mënyrë bashkëkohore. Ndodhet në katin e pestë banim, ndëtim i ri me ashensor. Ka pamje shumë të mire të qytetit.

Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.