Tel Falcon

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Super okazion apartament në shitje në zonën e plazhit, Durrës

2+1

140m²

Në shitje

Përshkrimi

Me sipërfaqe të brendshme 100 m2 dhe 40 m2 verandë me tipologji 2+1. Apartamenti ndodhet në katin e 10 të fundit të një pallati të ri me ashensor. Githashtu në cmim është e përfshirë edhe shitja e një dyqani në katin 0 me sipërfaqe 80 m2 dhe 4 garazhde po në të njëjtin pallat.
Zona në të cilën ndodhet apartamenti i plotëson te gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë komode për klientin.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.