>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Super Vilë në shitje në Qerret, Kavajë

Ideale për jetesë dhe pushime!

4+3

3000m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet super Vilë në Qerret. Ka sipërfaqe totale trualli 3000 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi të vilës 520 m2. Ka dy kate banimi dhe bodrumin. Organizohet në 2 soxhorno, 4 dhoma gjumi, 3 banjo dhe ballkone secili kat me sipërfaqe 70 m2. Totalisht e mobiluar në mënyrë bashkëkohore , ideale për jetesë dhe pushime. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.