>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Super vilë në shitje tek Lagjia 11, Korçë

3+3

360m²

Në shitje,TË VEÇANTA

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet super vilë tek Lagjia 11 Korçë. Është e përbërë nga 2 kate + podrum ½ mbi tokë dhe ka një sipërfaqe trualli prej 204 m2. Organizimi i vilës:
Kati i parë me sipërfaqe 120 m2: sallon-kuzhinë, dhomë ndenje, sallë ngrënie me trapezari dhe 2 tualete.
Kati i dytë me sipërfaqe 130 m2 : 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon për secilën dhomë.
Podrumi me sipërfaqe 110 m2, është i ndarë në 2 dhoma, lavanderi, dhe garazh me hapësirë për 2 makina.
Vila është e investuar në detaje me arredim bashkëkohor. Është ndërtim i ri, i vitit 2018 me punime shumë cilësore. Ka sistem ngrohje nga dyshemeja, kaldajë me gaz. Sistem kapot, kondicioner, oxhak.
Ndodhet në një nga zonat më te preferuara të qytetit Korçë, me të gjitha shërbimet dhe facilitetet e nevojshme për një jetesë komode.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.