>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Super vilë në shitje tek Long Hill Residence, Tiranë

5+5

800m²

Në shitje,TË VEÇANTA

Shpërndaje:

Përshkrimi

Super vilë në shitje tek Long Hill Residence, Tiranë.
Vila posedon një sipërfaqe trualli 800m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 480m2. Vila ka organizim:
-5 dhoma gjumi, secila dhomë ka tualetin e vet, dhe 3 prej tyre kanë dhomë garderobe,
-2 tualete dite, pra në total janë 7 tualete,
-Ka 2 soxhorno, një në katin e parë dhe një në katin e dytë, soxhornot janë open space,
-dhomë ndenje + kuzhinë,
-2 poste parkimi,
-1 dhomë lavanderie,
-oborr,
-një dhomë të posacme për palestër dhe depo.
Vila është e pajisur me sistem chiller ngrohje-ftohje, sistem elektrik tokësor i pavarur nga sistemi chiller dhe nga vila, ka dhe kamera sigurie. Zona në të cilën ndodhet vila është mjaft e qetë dhe larg zhurmës së qytetit.
Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.