Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Super vilë në shitje tek Shkëmbi i Kavajës, Durrës.

5+3

300m²

Në shitje,TË VEÇANTA

Përshkrimi

Vila është e organizuar në 4 kate. Me një sipërfaqe trualli 600m2. Njolla e ndërtimit është 300m2, ku në katin e parë ndodhet kuzhina dhe dhoma e ndenjes. Në katin e 2 dhe të 3 ka gjithsej 8 dhoma gjumi ku secila prej tyre ka ballkon dhe tualet. Në katin e 4 ndodhet tarraca e cila është komplet me pamje nga deti. Ngjitur me vilën është edhe një shtëpizë e cila është e organizuar në një dhomë gjumi dhe tualet, ka sipërfaqe 100m2. Vila ka oborr dhe një pamje fantastike përpara. Vila ka hapësirë edhe për 2 vende parkim.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.