>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Tavernë me qera në Vithkuq, Korçë

None

1000m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet me qera tavernë në afërsi të fshatit Vithkuq. Ndodhet 500 metër pa hyrë në fshat. Ka sipërfaqe totale 1000 m2. Lokali ka sipërfaqe 100 m2, ndërsa magazina 70 m2. Ka 2 dhoma dhe tualet. Taverna ka ambjent të jashtëm të rregulluar e cila mundeson nxjerrjen e tavolinave në verë , ka gjithashtu dhe vaskë për peshk.

+355 69 705 5770

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.