>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Tokë & godinë në shitje tek Ish-Uzina Mekanike, Vlorë

None

1500m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Tokë truall & godinë në shitje tek Ish-Uzina Mekanike, Vlorë.
Trualli ka sipërfaqe 1500m2, ndërsa godina ka sipërfaqe ndërtimi 550m2 dhe lartësi 6m. Zona në të cilën ndodhet trualli dhe godina ështe shpallur zonë industriale. Aktualisht godina është e dhënë me qera. Zona është e përshtatshme për biznese të ndryshme.
Cmimi i shitjes 420000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.