>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Tokë në shitje-Fshati Armen, Vlorë

None

6600m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë për shitje tokë arë tek fshati Armen. Toka ka sipërfaqe 6600m2. Në tokë ndodhet dhe një ndërtesë pjesërisht e përfunduar. Toka është potencialisht e vlefeshme për agroturizëm. Posedon dokumenatcion të rregullt hipotekor.
Cmimi i shitjes 78000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.