>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Tokë në shitje në Bërzhitë

None

3850m²

Në shitje

29000000€

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrohet për shitje tokë are me një sipërfaqe 3850 m2. Toka është e pajisur me certifikatë pronësie. Gjithashtu pjesë e tokës është dhe një shtëpi një-katëshe. Shtëpia është në proces legalizimi.
Ndodhet buzë rrugës kryesore dhe përbën një mundësi për investim.

Për një vizitë në pronë ose për më shumë informacion na kontaktoni.

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.