>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Tokë në shitje në Dajt , Tiranë

Pozicioni tokës që ka akses direkt me rrugën e bën akoma më të favorshme për klientin !

None

1500m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet tokë në Dajt.
Ka një sipërfaqe totale prej 1500 m2 dhe ndodhet buzë rruge.
Pozicioni që ndodhet e favorizon për zhvillim biznesi ose për shtëpi.

Çmimi varion me 65€\m2.

Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni !

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.