>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Tokë në shitje në Golem me cmim okazion

Golemi është ndër pikat kyce për zhvillim biznesi , hoteleri, resorte etj !

None

1000m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet Tokë Truall në Golem. Ka një sipërfaqe totale prej 1000 m2 dhe është shumë afër me detin.
Toka është e përshtatshme për ndërtim hoteli , pallat , objekt etj në varësi të zgjedhjes së klientit dhe vendodhja e bën ideale për investim. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.