>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Tokë në shitje – Porto Romano

None

9990m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Tokë në shitje
Ndodhur pranë depozitave të portit të Porto Romanos, Durrës.
E përshtatshme për ndërtimin depozitave të Naftës dhe Gazit, si dhe për vepra të tjera madhore në fushën e prodhimit të energjisë.
Përshkrimi :
Prona ka një sipërfaqe totale 9,990 m² prane rruges se brendshme “Shën Pjetër” që lidh rrugën e Porto Romano me rrugën për në Sektor Rinia.
Toka ka dimensione të rregullta në formë drejtkëndore me gjatësi 175 m dhe me gjerësi 57 m.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni.

+355697083077

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.