>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Tokë në shitje – Rinas

None

7030m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet tokë në Rinas, pranë Universitetit Epoka. Ka një sipërfaqe prej 7030 m2. Toka ndodhet buzë rruge dhe prandaj është e përshtatshme për të ndërtuar magazina, kapanon apo ambjente të ndryshme biznesi. Shitet 95 euro/m2.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!




    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.