>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Tokë në shitje tek Ish-Serat, Vlorë

None

50000m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Tokë në shitje tek Ish-Serat, Vlorë.
Ofrojmë tokë për shitje me sipërfaqe 50000 m2. Toka është e përshtatshme për investime të ndryshme turizmi si: hotel, vila, pallate. Toka ndodhet në zonë industirale dhe buzë rrugës.
Cmimi i shitjes është 50 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.