Tel Falcon

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Tokë në shitje tek Sektori Rinia, Durrës

None

13500m²

Në shitje

Përshkrimi

Tokë në shitje tek Sektori Rinia, Durrës.
Toka me dimensione 71 me 190, dhe sipërfaqe 13500m2. Është e përshtatshme për ndërtime të ndryshme.
Shitet 35 E/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.