>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Tokë në shitje-Tiranë

None

700m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë për shitje tokë me vendndodhje në Farkën e Madhe, ka sipërfaqe prej 700m2. Toka ka dokumentacion të rregullt hipotekor dhe është e përshtatshme për ndërtime të ndyshme. Zona në të cilën ndodhet toka është një mundësi e mirë investimi.
Cmimi i shitjes 49000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.