>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Tokë në shitje-Tiranë

None

12800m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Toka ndodhet në Rinas dhe ka sipërfaqe 12800m2. Zona në të cilën ndodhet toka është përshtatshme për ndërtime të ndryshme. Është një mundësi e mirë investimi.
Shitet 50 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.