>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Tokë në shitje-Tiranë

None

860m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet tokë në Petrelë. Toka ka sipërfaqe totale prej 860m2 nga të cilat 300m2 janë tokë-truall dhe 560m2 janë tokë-arë. Toka është e përshtashme për investime të ndryshme.
Cmimi i shitjes 85000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.