>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Tokë në shitje-Vlorë

None

24000m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Toka ndodhet në Akerni, midis zonës së plazhit dhe zonës së aeroportit. Më një sipërfaqe prej 24000m2, toka është e përshtatshme për ndërtime të ndryshme si: ndërtim shtëpiash pushimi, agroturizëm, etj. Duke qene se ka pranë plazhin është një mundësi e mirë për investime. Toka mund të ndahet edhe në 2 pjesë.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.