>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Tokë në shitje-Vlorë

None

1052m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë për shitje tokë-truall në zonën e Akerni-së, me sipërfaqe 1052m2. Tek toka janë 2 ndërtesa ku njëra është kapanon me sipërfaqe 180m2 dhe ndërtesa tjetër është oficinë me sipërfaqe 360m2. Zona në të cilën ndodhet toka është një mundësi e mirë investimi.
Cmimi i shitjes 170000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.