>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Tokë në shitje-Vlorë

None

4500m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Toka ndodhet në zonën e Tragjasë dhe posedon një sipërfaqe prej 4500m2. Zona në të cilën ndodhet toka është për ndërtime të ndryshme për Agro-Turizëm . Toka ndodhet në kodër dha ka pamje nga lumi i Izvorit dhe pamje nga deti.
Cmimi i shitjes 65 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.