>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Tokë Truall në shitje në Fllakë, Durrës

Buzë rruge!

None

4000m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet toke truall në Fllakë, Durrës. Ka sipërfaqe 4000 m2 dhe ndodhet buzë rruge. Mund të shfrytëzohet per kapanone etj. Ka mundesi zgjerimi deri ne 10.000 m2. Aksesi direkt me rrugen i jep avantazh për zhvillimin e biznesit. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Cmimi shitjes 37 Euro\m2
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.