>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Tokë truall në shitje, rruga nacionale Korçë-Pogradec

None

2500m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet tokë truall, Rruga nacionale Korçë- Pogradec. Toka ka një sipërfaqe prej 2500 m2 dhe është i përshtatshëm për ndërtime të ndryshme. Cmimi 6,000,000 lek
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.