>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Tokë Truall në shitje shumë pranë detit në Sarandë

Investim mjaft i mirë për ndërtim vile !

None

286m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet tokë truall me sipërfaqe 286 m2. Toka ndodhet shumë pranë detit. E përshtashme për ndërtim vile dhe mund të përdoret si investim për qera më pas. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Ndodhet mbi Resortin ” Santa Quaranta ” Sarandë. Cmimi i shitjes 150€/m2.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni !

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.