>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Tokë truall në shitje tek Lagjia 12, Korçë

None

154m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet tokë truall tek Lagjia 12, Korçë. Ka sipërfaqe 154 m2 dhe është i përshtatshëm për ndërtime rezidenciale. Cmimi 15,400,000 lekë
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.