>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Tokë truall në shitje tek Rruga “Teli Samsuri”, Korçë

None

8600m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet tokë truall në unazë, tek rruga “Teli Samsuri”, Korçë. Ka sipërfaqe 8600 m2 dhe është brezi i dytë, 70 m larg nga autostrada. Trualli është i përshtatshëm për ndërtime të ndryshme dhe ka një pozicion shumë të favorshëm. Cmimi 50 euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.