>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Tokë-truall në shitje-Tiranë

None

300m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Tokë-trualli ndodhet në Petrelë dhe ka një sipërfaqe prej 300m2. Është e ndërtuar dhe një shtëpi 1-katëshe me sipërfaqe 60m2, pjesërisht e mobiluar. Toka posedon dokumentacion hipotekor. Toka është e përshtatshme edhe për një ndërtim tjetër.
Cmimi i shitjes 90000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.