>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Town House në shitje tek Kompleksi Lura 5

1+1

315m²

Në shitje,TË VEÇANTA

Shpërndaje:

Përshkrimi

Lura 5 është një projekt që do të zhvillohet në Gjirin e Lalzit, në Bregdetin Adriatik i cili ka një peisazh unik prej pishave dhe bimëve karakteristike të zonës.
Projekti synon të ruajë këtë natyrë vibrante sa më shumë të jetë e mundur, ndërkohë që propozohet një zhvillim i ri turistik i jashtëzakonshëm.
Ndërtimi ndodhet brenda Kompleksit Lura 5, në ndërtim e sipër, mes gjelbërimit, qetësisë.
Me sipërfaqe 315 m2, në cmim është e përfshirë pishina dhe oborri.
Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.