>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Truall dhe Restorant në shitje në Golem

Ofrojnë parametra ideale për zhvillim biznesi !

None

2250m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Pronë eksluzive!
Truall dhe Restorant në shitje në Golem. Trualli ka sipërfaqe 1850 m2 dhe restoranti 400 m2 , janë ngjitur me njëri tjetrin dhe ndodhen në vijën e pare. Restoranti është funksional dhe ka klientelë të rregullt. Trualli është i përshtashem për ndërtim hoteli. Është ndër zonat më të kërkuara dhe frekuentuara në Golem.
Disponojnë dokumentacion të rregullta hipotekore!
Të dyja shiten 1.500.000 Euro.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.