>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Truall në shitje pranë Qendrës Sanitare, Korçë

None

124m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet truall + ndërtesë e rrënuar në Korcë,pranë Qendrës Sanitare. Ka sipërfaqe trualli 124.7 m2 dhe ndërtimi ka qenë 95 m2. Ndodhet në një zone mjaft të mire me të gjitha shërbimet dhe facilitetet e nevojshme për një jetesë komode. Cmimi 5.200.000 lekë.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.