Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Truall në shitje pranë Top Channel, Tiranë

None

6000m²

Në shitje

Përshkrimi

Truall në shitje pranë Top Channel, Tiranë.
Me sipërfaqe 6000 m2 (me dimensione 100m gjatësi dhe 60m gjerësi). Trualli është i pajisur me certifikatë pronësie dhe është i përshtatshëm për ndërtim vilash, kapanone dhe godina të ndryshme biznesi.
Shitet 80 E/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.