>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Truall në shitje tek Lagjia 4, Korçë

None

1300m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet tokë truall te Lagjia 4, Korçë. Trualli ka një sipërfaqe prej 1300 m2. Toka është e përshtatshme për ndërtim deri në 8 kate. Perveçse mund te shitet, gjithashtu mund të jepet dhe me % ndërtimi.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.