>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Truall në shitje tek Lagjia 5, Pogradec

None

1217m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet tokë truall tek Lagjia 5, Pogradec. Trualli ka sipërfaqe 1217 m2 dhe është i përshtatshëm si për ndërtime rezidenciale dhe për ndërtime biznesi pasi toka ka pamje shume të mire të gjithë qytetit dhe liqenit. Cmimi 10700 lekë/m2, cmimi dysheme i vendosur nga shteti.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.