>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vila në shitje dhe për qera ditore, javore, mujore tek Resort Marina Bay Luxury në Vlorë

Një nga Resortet më të investuara dhe luksoze në Shqipëri !

None

Me qera,Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Vila në shitje dhe qera ditore, javore, mujore tek Resort Marina Bay Luxury në Vlorë. Një nga Resortet më të kërkuara dhe frekuentuara në Shqipëri nga vendas dhe te huaj. Ofron cdo komoditet të mundshëm për qendrim sa më komfort. Cdo vilë është e investuar në detaje dhe me kushte bashkëkohore. Disponojnë dokumentacion te rregullt hipotekor.
Qeraja në natë 200€, të përfshirë në cmim kanë cadrën në pishinë si dhe parkimin.
Cmimi i shitjes 550,000€.

Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.