>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vila në shitje tek Rezidenca më e re në Durrës, Diamond Hill

Zonë ideale për komoditet dhe qetësi !

None

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Vila në shitje në Rezidencën më të re në qytetin e Durrësit , Diamond Hill. Vilat kanë sipërfaqe të ndryshme dhe punime moderne dhe shumë cilësore. Ofrojnë pamje nga deti dhe ndodhen në një zonë mjaft të qetë dhe shumë komode për të jetuar. Ndodhen tek Vila e Zogut.

Cmimet për vilë fillojnë nga 750.000 Euro

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.