>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vila Twin në shitje – Green Coast

2+1

360m²

Në shitje,TË VEÇANTA

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet Vilë në një nga komplekset rezidenciale premium “Green Coast Resort & Residences” ndërtuar në Palasë – një prej fshatrave më të bukur të Rivierës Shqiptare, në afërsi të Vlorës.
Vila Big Twin është pozicionuar në qendër të kompleksit rreth 300-400 m larg nga bregu i detit . Tipologjia e Vilës është ndërtim 2 kate me një siperfaqe ndërtimi 160 m2 dhe sipërfaqe toke 360.4m2 . Organizohet në: Kati 0 ambienti i ndenjes, ambienti ngrënies -gatimit, 1 tualet dhe verandë me pamje nga deti. Kati 1 : 2 dhoma gjumi,1 tualet dhe ballkon.
Vila është totalisht e mobiluar, mobilim bashkëkohor dhe investuar deri në detaje.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.