>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë 3 katëshe në shitje në Institutin Bujqësor

None

544m²

Në shitje,TË VEÇANTA

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet vilë me 3 kate dhe një kat bodrum në Institut. Në total është 544 m2, ku 145 m2 është secili kat.
Ka kubaturë të rregullt, punime mjaft cilësore, oxhak funksional. E pajisur me kondicioner, post parkimi dhe hapësira të shfrytëzueshme.
•Organizimi:
Kati përdhe- Bodrum
Kati 1– salloni i ndenjes, kuzhina, 1 dhomë gjumi, tualet.
Kati 2– 3 dhoma gjumi, kuzhina, tualet.
Kati 3- 3 dhoma gjumi, kuzhina, 2 tualete.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.