Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Vilë 4 katëshe me qera në Rrugën Myslym Keta, Tiranë

2+1

2000m²

Me qera

Përshkrimi

Vilë 4 katëshe me qera në Rrugën Myslym Keta, Tiranë.
Vila ka sipërfaqe trualli 2000m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 1000m2. Vila është e organizuar në 4 kate ku:
Kati 1 ka 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet
Është e mobiluar në mënyrë moderne.
Ndërsa 3 katet e tjera janë bosh, të cilat janë të përshtatshme për cfarëdolloj biznesi ose të përshtatshme për banim.
Qeraja është 3000 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.